Zabezpečení objektů

Ohrožení Vašeho soukromí můžete předejít volbou vhodného zabezpečovacího systému. Vyhněte se zážitku, jako je vykradený nebo zničený domov. V těchto případech Vám ani vyplacená pojistka nenahradí všechny vzniklé škody. Pořízením elektronického zabezpečovacího systému a připojením na pult centralizované ochrany spolehlivě ochráníte svůj domov i majetek.

Spolupracuji s firmou Jablotron, která dodává moderní zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Unikátní jsou bezdrátové detektory pohybu se zabudovanou kamerou. Posílají při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje.

Jablotron Oasis je koncipován jako bezdrátový systém a díky tomu je jeho instalace snadná. Připojit lze také klasické prvky kabelem. Drátové a bezdrátové periferie lze libovolně kombinovat, takže je možná jak zcela bezdrátová, tak drátová anebo kombinovaná sestava.

Více o firmě a výrobcích jablotron najdete na www.jablotron.cz